Beauty blogerky a youtuberky a jejich značky

Beauty blogerky a youtuberky mají nemalý vliv na kosmetický průmysl již několik let. Vášeň pro kosmetiku se u mnoha z nich vyvinula z koníčku v plnohodnotné zaměstnání a spousta z nich má statut mezinárodních celebrit. Není proto divu, že se mnohé z nich rozhodly přetavit své vědomosti a vliv ve vlastní značku nebo ve spolupráci s jinou zavedenou kosmetickou značkou. Dnes se na pár z nich podíváme blíže.

blogerky do sekce

Mezi průkopnice trendu vlastních značek patří dozajista sestry Sam a Nic Chapman, které roku 2008 založily youtube kanál Pixiwoo. Na kanále sdílely především své tutoriály na líčení a účesy a rychle se staly beauty kanálem číslo 1 ve Velké Británii. V roce 2011 představily svou značku kosmetických štětců pod názvem Real Techniques. Tyto štětce jsou syntetické, vysoce kvalitní a přitom cenově dostupné.

Vlastní značku kosmetiky rozjela také irská beauty blogerka a youtuberka Suzanne Jackson. Její značka SOSU by Suzanne Jackson se zaměřuje především na umělé řasy a nehty. V poslední době přidala Suzanne do portfolia také paletky na oči a tvář, krémové produkty na obličej a řadu samoopalovacích produktů. Ačkoliv u nás není tato blogerka tak známá, její produkty si rozhodně zaslouží Vaší pozornost, protože jsou velice kvalitní.

Youtuberka vystupující pod jménem Zoella (vlastním jménem Zoe Elizabeth Sugg) založila svůj kanál v roce 2009 a brzy se vyšvihla mezi desítku nejvlivnějších blogerů v Anglii. Zoe se na svém kanálu zaměřuje na módu, kosmetiku, life style a vlogy. V roce 2014 založila značku Zoella Beauty, která nabízí především pečující kosmetiku. Nejvíce je známá produkty do koupele, které mají překrásné obaly a nádherně voní.

Ani češky nezůstávají pozadu a proto svou vlastní značku založila i velmi úspěšná blogerka Petra LovelyHair. Petra momentálně prodává pod svou značkou PLH Beauty luxusní umělé řasy. Petra se však nebojí ani spolupráce se zavedenými kosmetickými značkami. Se značkou Dermacol spolupracovala na řadě kosmetických štětců, ve spolupráci se značkou Makeup Revolution London pak vytvořila populární paletku stínů.

Značka Makeup Revolution London ostatně s influencery spolupracuje velmi ráda, o čemž svědčí i kolekce kosmetiky vytvořená s britskou youtuberkou Soph Does Nails či paletky vytvořené s americkou youtuberkou Emily Noel.

Jako poslední zmíníme dvě krásné talentované americké youtuberky, které také spojily své jméno s prověřenými značkami. Kathleen Lights již několikrát spolupracovala se značkou Colourpop (vytvořila pro ni mono stíny i celou paletku) a Carli Bybel vytvořila paletku se značkou BH Cosmetics.

Spolupráce nebo celé značky youtuberek v sobě spojují vášeň pro kosmetiku a krásu a dlouholeté zkušenosti s líčnením. Tyto produkty jsou většinou velice kvalitní a přitom cenově dostupné a proto Vám je velice rádi přinášíme na našich stránkách. Mnohdy jsme jedniní v ČR, kdo Vám daný produkt nebo značku je schopen nabídnout.

VŠECHNY PRODUKTY YOUTUBEREK NA JEDNOM MÍSTĚ NALEZNETE ZDE