Beauty Day s Dekorativka.cz

LOGO bd2 copy

V sobotu 12.5.2018 proběhla na naší prodejně ve Vysočanech akce s názvem "Beauty day s Dekorativkou". Chtěli jsme s Vámi, našimi zákazníky, oslavit 4. narozeniny našeho e-shopu a společně s celým naším týmem s Vámi strávit pohodový den.

1 3

 

Během akce jsme Vám nabídli exkluzivní slevy na produkty značek jako je My White Secret, Dermacol, Bubble T, Pilaten, Jessup, Collalloc nebo Mark Face and body. Ke každému nákupu jsme zákazníkům přihodili také několik dárečků, například od značek Soaphoria, Essence nebo E-style.

2 7

 

Na akci si skoro všechny zákaznice užily parafínový zábal na ruce a pleťové poradenství od značky Ryor zdarma. Některé ze zákaznic pak také prošly proměnou s vizážistkou od značky Dermacol. Zde Vám přinášíme několik finálních looků od šikovné paní vizážistky. Podle nás i zákaznic se proměny velmi povedly:

4 5 6

 

Na akci nechybělo ani doma s láskou vyráběné občerstvení od naší šikovné kolegyně Lucky a ani přítomní muži se nenudili :-)

8 9

 

Tímto velmi děkujeme celému týmu Dekorativka.cz za nasazení při plánování i v průběhu celé akce a všem partnerům za poskytnutí podpory. Těšíme se s Vámi na brzkou shledanou na dalším dnu plném krásy!

 

10

 11