BOMB Cosmetics - voňavé a barevné koupele

Dnes se podíváme zblízka na novou voňavou značku v naší nabídce- BOMB Cosmetics. Když nám dorazil první balíček s touto kosmetikou, okamžitě nám provoněl celý sklad. Celý tým pak strávil odpoledne očucháváním všech produtků:-) Je velká škoda, že přes e-shop Vám tyto vůně nemůžeme zprostředkovat, protože opravdu stojí za to!

O značce BOMB

Kosmetika BOMB povhází z UK a veškeré její produkty jsou vyráběny ručně. Značka se proslavila zejména kuličkami a balistikami do koupele, ale dnes v jejich nabídce naleznete také tělová másla, balzámy na rty a vonné svíčky. Značka samozřejmě netestuje na zvířatech.

  Perfect-Bath-Bomb3

group1

Koupelové kuličky

Koupelové kuličky jsou vyrobeny z kakaového másla a obohacené esenciálními oleji. Toto složení má vynikající hydratační vlastnosti a také vám pomáhá příjemněji a účinněji relaxovat.  Kuličku hoďte do horké vody, nechat ji pomalu rozpustit a pozorujte, jak kolem vás vytváří jemnou pěnu a obohacuje vaši koupel o kakaové máslo a esenciální oleje. A pak už si jenom vychutnávejte koupel a relaxujte. Až se vynoříte (a určitě se vám do toho nebude chtít), bude vaše pokožka vláčná a voňavá a vy se budete cítit opět ve formě.

   

Koupelové balistiky

 Každý balistik je vyráběn individuálně a obsahuje esenciální oleje různých vlastností. Balistiky vám zajistí, že se ve vaně rozhodně nebudete nudit. Vhoďte je do vody a pozorujte je, jak se postupně rozpouští a uvolňují oleje, které příjemně hladí vaší pokožku. Zároveň zhluboka dýchejte a inhalujte tak léčivá aromata. Jeden balistik stačí na jednu koupel, zjemňuje vodu, která je poté šetrnější k vaší pokožce.

ima ult

                      

 -Lucie-