TENTO TÝDEN DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU MISSHA NAD 299 KČ

Oleje od české značky Renovality

Renovality je česká rodinná firma, která se snaží dělat věci jinak. Přináší čistě přírodní oleje na tělo, tvář i vlasy ve špičkové kvalitě. Všechny oleje se lisují za studena, pouze z pečlivě vybraných rostlin, a obsahují maximální možné množství bioaktivních látek. Nejsou do nich přidávány žádné syntetické látky, konzervanty, barviva či minerální oleje.

Značka Renovality je tak samozřejmě vhodná i pro vegany a lidi s citlivou pletí. Šíře nabízených olejů je opravdu pestrá a kromě klasických olejů jako je ricinový nebo arganový můžete vyzkoušet třeba čajovníkový nebo meruňkový. A nabídka se postupně rozšiřuje i o peelingy, séra a další produkty.

O tom, že zákazníci si produkty značky Renovality velice oblíbili, svědčí také to, že jejich Hyaluronové sérum získalo titul Výrobek Roku v kategorii kosmetiky portálu Heureka.cz

renovality1

 

Motto značky Renovality zní: Rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato. Tak se k nim také chovají.
 
K balení olejů používá značka Renovality to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost jejich výrobků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů a fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.
 
Ve videu níže se můžete podívat, jak nejlépe aplikovat oleje Renovality:

 

 

CELÁ NABÍDKA PRODUKTŮ RENOVALITY JE ZDE >>>