Oleje od české značky Renovality

Renovality je česká rodinná firma, která se snaží dělat věci jinak. Přináší čistě přírodní oleje na tělo, tvář i vlasy ve špičkové kvalitě. Všechny oleje se lisují za studena, pouze z pečlivě vybraných rostlin, a obsahují maximální možné množství bioaktivních látek. Nejsou do nich přidávány žádné syntetické látky, konzervanty, barviva či minerální oleje.

Značka Renovality je tak samozřejmě vhodná i pro vegany a lidi s citlivou pletí. Šíře nabízených olejů je opravdu pestrá a kromě klasických olejů jako je ricinový nebo arganový můžete vyzkoušet třeba čajovníkový nebo meruňkový. A nabídka se postupně rozšiřuje i o peelingy, séra a další produkty.

O tom, že zákazníci si produkty značky Renovality velice oblíbili, svědčí také to, že jejich Hyaluronové sérum získalo titul Výrobek Roku v kategorii kosmetiky portálu Heureka.cz

renovality1

 

Motto značky Renovality zní: Rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato. Tak se k nim také chovají.
 
K balení olejů používá značka Renovality to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost jejich výrobků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulárního rozpadu přírodních produktů a fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.
 
 

CELÁ NABÍDKA PRODUKTŮ RENOVALITY JE ZDE >>>