Colourpop Lippie Stix rtěnky

Colourpop Lippie Stix rtěnky

Vybrat rtěnku, která je příjemná a zároveň na rtech vypadá dokonale, není snadné. Některé jsou perfektně pigmentované, ale vysušují. Jiné jsou zase hezky krémové, ale rty dostatečně nezabarví. Důležitá je také výdrž. Určitě se chcete spolehnout, že vydrží alespoň několik hodin. Nemít obavy z toho, že se v nevhodnou chvíli rozmaže nebo zmizí po první svačince. Z široké nabídky kosmetických značek můžete vyzkoušet spoustu zajímavých kousků, které vám budou více či méně vyhovovat. Proč ale nejít na jistotu. Pořiďte si rovnou rtěnku, která bude skvělá ve všech směrech.

Znáte značku Colourpop? Vznikla ve slunné Kalifornii a na svědomí ji má sourozenecké duo. Dnes už jde o celosvětově známou kosmetiku zaměřující se na kompletní makeup, v začátcích ale prodávali pouze Colourpop oční stíny, teprve až poté sortiment rozšířili. Pyšní se označením „cruelty free“ a jejich produkty nejsou testovány na zvířatech.

2

Rtěnky Colourpop vynikají svými krásnými obaly. Řada Lippie Stix má nevšední, tužkové balení s duhovými nápisy. I přes lehkou, hydratační konzistenci jsou všechny odstíny vysoce pigmentované. Stačí jedna vrstva, abyste získali plné krytí. Textura je pohodlná a vůbec nevysušuje. Ani po celém dni nošení nezpůsobuje nepříjemný pocit pnutí. Celá řada je rozdělala ještě na několik různých efektů, saténový, lesklý a matný.

Výdrž je na krémové rtěnky naprosto úžasná. Pokud ji budete chtít ještě více prodloužit, naneste první vrstvu, obtisknete lehce do ubrousku a následně znovu natřete. Další jejich výhodou je, že díky své konzistenci nezvýrazňují nedokonalosti a nezalézají do vrásek. Chcete-li rty opticky zvětšit, nezapomeňte jako první aplikovat konturovací tužku.

1

V nabídce je velká škála odstínů.  Mezi nejoblíbenější a moderní nude odstíny patří Lippie Stix Oh Snap ve velmi přirozené, světle hnědé barvě. Pokud dáváte přednost spíše růžovému nádechu, oblíbíte si odstín Bound nebo Juice Bar.

I milovnice výrazných rtů si přijdou na své. Zářivě rudá Bossy kryje v jedné vrstvě a rtům dodá šťavnatou, červenou barvu. Jestliže chcete něco tmavšího, vyzkoušejte hnědo-vínový odstín Ellaire.

3

Díky praktickému balení se velmi dobře a snadno aplikují i v případě, že nemáte po ruce zrcátko. Mají mnoho skvělých vlastností, super výdrž a řadí se mezi jedny z nejlepších rtěnek na trhu.