Dermacol 16h lip colour

Stále jste neobjevili rtěnku, která by vydržela na rtech v perfektním stavu od rána až do večera? Pak jste určitě nezkusili dlouhotrvající tekuté barvy od značky Dermacol. Dostupné jsou v mnoha zajímavých odstínech od růžové, přes hnědou až po červenou. Součástí balení je i hydratační péče obsahující oleje a vitamin E. Dodá rtům lesk, opticky je zvětší a zabraňuje jejich vysušení. Chcete-li jistotu, že s vámi výrazná rtěnka zvládne minimálně celou pracovní dobu, je tato dvoufázová barva nejlepší volbou.

1_8

Krémová konzistence, ať chcete nebo ne, se začne ztrácet s první svačinkou. Oproti tomu Dermacol lip colour zvládne s přehledem i oběd. Barva se snadno aplikuje, velmi rychle zaschne a vytvoří matný efekt. Vpije se do rtů a vydrží na nich opravdu až slibovaných 16 hodin. Další výhodou je, že i v případě výraznějších odstínů se absolutně nemusíte obávat rozmazání.

2_9

V nabídce najdete spoustu přirozených barev, které jsou pro denní líčení naprosto ideální. Mezi nejoblíbenější patří odstíny číslo 6 a 12. Hodí se na denní nošení, ale i pro večerní, sexy makeup. Jestliže chcete vyzkoušet něco odvážnějšího, sáhněte po červených odstínech číslo 08 nebo 4. Najdete zde i transparentní rtěnku, obsahující světle růžovou barvu s drobnými třpytkami.

Aplikace

  1. Základ je dokonale hladký povrch rtů. Pokud nejsou příliš ve formě, použijte malé množství L´Oréal cukrového scrubu, který pečlivě vmasírujte. Odstraní suchou kůži a zároveň díky obsahu olejů z hroznových semínek hydratuje.
  2. Rtěnku nanášejte velmi opatrně tak, abyste ji zbytečně nepřetáhli mimo okraj. Vzhledem k vysoké pigmentaci tvar rtů precizně vykreslíte, proto ani není třeba použít konturovací tužku. Vyvarujte se zbytečnému vrstvení.
  3. Lesk a plnost získáte nanesením malého hydratačního balzámu.

3_7

V případě, že se vám barva z vnitřní strany rtů začne v průběhu dne ztrácet, nenanášejte ji znovu přes celé rty, doplňte pouze tam, kde chybí. Na odlíčení je nejlepší dvoufázový odličovat s obsahem oleje.

Pokud víte, že budete chtít během dne rtěnku vyměnit za jiný odstín, nezapomeňte mít po ruce v kabelce odličovací ubrousky na voděodolný makeup.

4_3