Dermacol a youtuberka Petra Lovely Hair se spojili!

Je to tady! Jedna z neznámějších českých youtuberek se spojila s dnes už světoznámou, kosmetickou značkou Dermacol a spolu navrhli novou řadu kosmetických štětců! Pro všechny fanoušky a milovníky líčení je to skvělá zpráva. Všichni totiž ví, že youtuberka Petra Lovely Hair má již bohaté zkušenosti s navrhováním a prodejem štětců pod vlastní značkou.

1_4

Kosmetické štětce Dermacol by Petra si můžete pořídit na líčení obličeje i očí. Nabízí všechny typy, které jsou nezbytné pro dokonalý makeup. Některé jsou navíc multifunkční. Máme pro vás popis všech jednotlivých tvarů a k tomu pár tipů, na co vše je můžete použít.

TVÁŘE

D52 – je určený především na tekutý makeup. Je zakulacený a snadno se dostane do každého záhybu na obličeji. Je vhodný i na vystínování krémové tvářenky nebo bronzeru.

D53 – větší tvar štětce, který může využít při líčení hned na několik typů produktů. Vzhledem ke zkosené špičce se hodí hlavně na bronzer a konturování celého obličeje. Na cestách si s ním však vystačíte i při aplikaci tvářenky.

D54 – oblíbený štětec na pudrové tvářenky. Lze jej použít také na konturování. Zkosení je velmi praktické. Snadněji tak vytvoříte dokonalé kontury a zvýrazníte lícní kosti.

D55 – hodně hustý chlup a velikost vhodná na rychlé zapudrování celého obličeje. Má takovou délku a hustotu, abyste s ním pudr zapracovali do ztracena a vytvořili maximálně přirozený vzhled.

D56 – tulipánový tvar můžete využít na jakýkoliv sypký produkt na tváře. Pohodlně s ním zapracujete pudr i kolem očí nebo nosu.

2_5

OČI

D62 – štětec určený na korektor. Díky jeho drobné velikosti ho však můžete zapojit i do líčení očí. Perfektně s ním doladíte, aby vypadalo nenápadně a přechody byly hezky do ztracena.

D73 – zkosený tvar skvěle zapadne do záhybu oka a detailně vystínuje pudrové i krémové oční stíny. Je možné jej využít i na klasickou aplikaci stínu na víčko.

 3_5

 

D84 – tento štětec vám nesmí chybět, pokud si každé ráno upravujete obočí. Je praktický také pro vytvoření dokonalé jemné i výrazné oční linky.

Štětce jsou vyrobeny z přírodního i syntetického chlupu. Mají perfektně zpracovanou rukojeť. Při čištění dejte pozor, aby vám voda nezatekla do kovové části a vždy je během sušení udržujte ve svislé poloze.