Festivalové líčení

Festivalové líčení a tipy, co si musíte vzít s sebou.

Festivaly, koncerty nebo divoká párty s přáteli si rozhodně žádá originální makeup. Kdy jindy se můžete odvázat a použít všechny možné barvy? Fantazii zapojte nejen při líčení očí. Ozdobte rty a dekolt barevnými rozjasňovači nebo vytvořte třpytivou pěšinku ve vlasech.

Obličej a tváře

Pokud se chystáte na víkendovou akci, nezapomeňte sáhnout po dlouhotrvající kosmetice. Při sjednocení pleti použijte kvalitní bázi a make-up, u kterého víte, že vydrží na vaší pleti po celý den v perfektním stavu. Při rozhodování mezi pudrovou a krémovou tvářenkou sáhněte raději po krémové konzistenci. Vydrží mnohem déle a můžete ji kdykoliv doplnit prsty, bez použití štětce.

S pomocí Sleek krémové konturovací paletky rozjasníte oblast pod očima a zvýrazníte tváře a kontury. Tmavší odstíny patří na části obličeje, které chcete opticky zmenšit. Světlým pudrem naopak vytáhnete to, co chcete, aby vyniklo. Poté aplikujte Sleek krémovou tvářenku ve vašem oblíbeném odstínu. Díky sametově hebké a krémové konzistenci ji hravě zapracujete do pleti a rozetřete do ztracena. Použít můžete kosmetické štětce nebo prsty. Krémové produkty lze snadno zapracovat také pěnovou houbičku. Její čištění je navíc na víkendovém festivalu velice snadné. Stačí namočit do vody a můžete ji opakovaně použít.

1_9

Oči

Při líčení očí se nebraňte barvám, na které si běžně netroufnete. Také u linek se můžete odvázat. Zkuste barevnou nebo ombré styl. Použít na ně můžete Bourjois kajalové tužky na oči. Díky krémové konzistenci jimi nahradíte i klasické stíny. Nanesete přes celé víčko a rozmažete do ztracena. Dokonalé linky s nimi vzhledem k vysoké pigmentaci vykouzlíte během chvilky. Tužky jsou velmi odolné a vydrží až 16 hodin.

2_10

Abyste se po celou dobu cítili v pohodě a neměli obavy z rozmazaných očí, je voděodolná řasenka naprostá nezbytnost. Můžete použít také bezbarvou variantu. Jestliže chcete panenkovsky dlouhé řasy, použijte černou voděodolnou řasenku E style. Její kartáček si poradí i s těmi nejkratšími řasami a vytvoří krásně výrazný pohled. Navíc obsahuje vitamin B5, takže o řasy i pečuje.

TIP: ozdobte okolí očí nebo oblast nad obočím trendy metalickým tetováním.

Sexy rty

Chcete vyzkoušet opravdu něco extra a být středem pozornosti? Naneste vaši oblíbenou rtěnku spolu s Milani holografickým leskem. Na výběr je ze dvou odstínů. Vaše rty se budou třpytit a hýřit všemi barvami.

Během několikadenní zábavy se jistě nechcete zdržovat mytím vlasů, proto si s sebou nezapomeňte přibalit suchý šampón. V případě potřeby ho nastříkejte ke kořínkům, promněte a během chvilky získáte nejen perfektní vzhled, ale i objem.