Jak aplikovat umělé nehty, aby dlouho vydržely?

Umělé nalepovací nehty jsou skvělou alternativou, pokud chcete mít krásně upravené ruce, ale nemáte čas či peníze na návštěvy nehtových salonů. Umělé nalepovací nehty můžete pořídit jednoduché či krásně zdobené, vhodné i na slavnostní příležitosti. Jejich cena je v porovnání s cenou z nehtových salonů zanedbatelná, vyjdou vás na cca 300 Kč měsíčně a jejich aplikace není nic složitého.

5

Pokud chcete, aby vám umělé nehty vydržely alespoň týden, zde je několik tipů:

1) Vaše vlastní nehty je potřeba před aplikací upravit. Předně nehty zbavte jakýchkoliv zbytků laků na nehty. Dále změkčete a zatlačte nehtovou kůžičku pomocí pomerančového dřívka a nehty zapilujte do požadovaného tvaru. Nehty příliš nezkracujte, čím kratší budou, tím menší bude plocha pro nalepení umělých nehtů a tím hůře budou držet. Na nehty můžete aplikovat výživnou kůru dle vašich preferencí.

7

2) Ze sady nehtů si vyndejte ty, které nejlépe sedí na vaše vlastní nehty a pomocí pilníčku je zapilujte do požadovaného tvaru a délky. Všechny naše sady nehtů obsahují 24 ks nehtů různých velikostí, takže jistě najedete takové, které vám budou sedět.

8

3) Vlastní nehty před aplikací ještě jednou odmastěte odlakovačem s acetonem. Doporučujeme začít aplikovat od malíčků. Nejprve malíček na jedné, pak na druhé ruce, poté prsteníček na jedné a na druhé straně a takto až k palcům. Vždy dejte kapičku lepidla na váš nehet a menší kapku i na vnitřní stranu umělého netu. Umělý nehet přiložte co nejblíže k nehtovému lůžku, přitlačte a pár sekund držte nehet přitlačený.Další alespoň hodinu ruce pokud možno nenamáčejte.

4) Nakonec můžete umělé nehty ještě upravit a zapilovat do požadovaného tvaru.

5) Malé lepidlo doporučujeme nosit u sebe a v případě, že by vám nehet v průběhu dne upadl, ho můžete velice snadno a rychle nalepit zpět. Výdrž nehtů samozřejmě ovlivňuje, zda nepoužíváte často např.antibakteriální gely na ruce s obsahem alkoholu nebo různé chemické prostředky na úklid domácnosti apod. (v tom případě doporučujeme použití rukavic).

Jak na odstranění nehtů?

Až vás nehty omrzí, ponořte je do acetonového odlakovače. Pomocí např. pomerančového dřívka opatrně zajeďte pod okraj nehtu u nehtového lůžka a nehet opatrně odloupněte. Nikdy nehet neodstraňujte silou.

CELOU NABÍDKU NAŠICH UMĚLÝCH NEHTŮ NEJDE ZDE 6