Kdo je Dekorativka?

Dekorativka nedávno oslavila čtvrté narozeniny a je asi na čase poodkrýt trochu pokličku a předstvit vám, kdo za projektem stojí a proč vlastně vznikl.

Myšlenka na založení e-shopu Dekorativka vznikla vlastně z nutnosti..Ale popořádku..

Jmenuji se Kristýna, je mi 33 let a podnikat jsem začala již před desti lety během studia na VŠE. Tehdy jsem založila svůj první e-shop. Líčení mě nikdy moc nezajímalo, vystačila jsem si s řasenkou z drogérky a mycím gelem Clean & Clear. Asi před pěti lety jsem se nechala vcucnout do červí díry jménem YouTube a začala hltat videa našich a zahraničních beauty youtuberek ( tenkrát hlavně Tati aka Glam Life Guru, Carli Bybel, Wayne Goss a z našich tvůrců Péťa LovelyHair). Přirozeně jsem chtěla používat stejné produkty jako používali oni ve svých tutoriálech a vyzkoušet pečující kosmetiku, kterou doporučovali. A to jsem narazila... V té době se velké množství značek prakticky nedalo na našem trhu sehnat, případně jste museli objednávat každou značku z jiného e-shopu. Něco jako stojan Makeup Revolution v každém DM opravdu neexistovalo:-) V drogérii jste sehnaly tak maximálně paletku Maybelline, o kvalitních štětcích na make-up ani nemluvě.

A tak vznikl nápad na e-shop, který bude nabízet méně známé značky kosmetiky z Čech i ze zahraničí za přijatelné ceny. Jedny z prvních značek v naší nabídce byly třeba Sleek, Milani, Jordana nebo Ziaja. A jak náš e-shop začal nabírat na popularitě, rozrůstala se postupně i nabídka značek.

67356956_510516563029811_3007695615191678976_n

Ráda bych zmínila, že od počátku mi byl parťákem můj tehdejší přítel a dnes manžel Marek. Kosmetice rozumí jako koza pertželi a ve všech těch podkladových bázích, BB krémech a fixačních sprejích má dodnes trochu hokej, ale rozumí byznysu a hlavně věřil mojí vizi. Od počátku máme jasně rozdělené role: já dodnes vybírám a oslovuji nové značky a osobně vybírám každý produkt na náš e-shop, starám se o grafiku a také o naše sociální sítě. Marek zastává funkci účetního a personalisty. A k jeho velké nelibosti i údržbáře tiskáren..

V současné době již mnoho značek v naší nabídce najdete i na jiných e-shopech a ve velkých drogeriích. Když je něco dobré, rychle se to rozkřikne. I tak se pro vás snažíme nacházet stále nové méně známe značky a hlavně se snažíme konkurovat naším osobním přístupem. Do týmu nám přibyla kolegyLucie, která pro vás s veškerou péčí balí balíčky a odpovídá na vaše dotazy. Troufnu si říct, že když se u vaší objednávky vyskytne problém, Lucka ho vyřeší rychlostí blesku. Kuba a Martina (mimochodem další manželský pár v našem týmu) jsou další nepostradatlenou součástí našeho týmu, starající se spíše o technické věci, SEO a marketing.

10

 

Splněným snem pro mě bylo otevření prodejny v Praze. Adresa možná není prestižní, ale nižší nájem nám umožňuje držet pro vás příznivé ceny. A když se některá ze zákaznic zmíní, že to u nás vypadá jako v cukrárně, je to pro mě největší pochvala.

57591541_2207362282643133_110323669586149376_n

V poslední době se zaměřujeme stále více na značky BIO a přírodní kosmetiky, protože my i naše zákazice se čím dál tím více zajímáme o složení kosmetiky a její dopad na svět kolem nás.

Naší misí nadále zůstává přinášet vám kvalitní produkty za rozumné ceny s osobním přístupem malého rodinného e-shopu. Konkurovat obřím korporátům je náročné, ale nás výzvy baví. Děkujeme za vaši přízeň a pokud máte jakékoliv návrhy, jak se pro vás můžeme zlepšit, napište mi na info@dekorativka.cz

Vaše Kristýna

 9