Kosmetická sada štětců na obličej SOSU makeup

Kosmetická sada štětců na obličej SOSU makeup

Irská beauty youtuberka Suzanne Jackson je známá svým glamour makeupem. I proto v sortimentu značky SOSU, kterou sama navrhla, nechybí kosmetické štětce nezbytné pro dokonalé líčení. Jak u kosmetických štětců poznáte, zda jsou kvalitní? Mezi nejdůležitější vlastnosti patří hustý a jemný chlup. Práce s nimi je díky tomu mnohem pohodlnější a stínování rychlejší. Jestliže si nevíte rady s výběrem těch správných tvarů, sáhněte po sadě, ve které vám nebude nic chybět.

1_21

Stejně jako Sosu sada na oči také varianta na obličej nabízí možnost využít samotný obal jako stojan. Máte zde tedy rovnou dva v jednom. Štětce jsou ve stojanu neustále po ruce a vy se nemusíte ráno zdržovat s tím, že nemůžete najít svého oblíbence na tvářenku. Další jeho výhodou je, že jsou štětce uloženy tak, aby nedošlo k poškození samotného vlasu. Vydrží vám proto mnohem déle jako nové.

2_21

V sadě najdete celkem 4 štětce na obličej, které jsou svými tvary určeny na precizní aplikaci hned několika kosmetických produktů.

3_16

SD301 – velmi praktický tvar na precizní vykonturování celého obličeje. Pokud stále hledáte ten správný štětec na kontury, tento si zaručeně oblíbíte. Díky hustotě se hodí jak na pudrovou, tak i na krémovou konzistenci. Perfektně přilne na tváře i čelo a vše rozetře bezchybně do ztracena.

SD303 – drobnější varianta štětce na tvářenku. Můžete jej využít také na aplikaci rozjasňovače nebo na vytvoření precizní kontury. Užitečný je i na oprášení opadaných stínů pod očima.

SD302 – i tento štětec má multifunkční využití. Ideální je na zapracování korektoru pod oči nebo při maskování drobných nedokonalostí po celém obličeji. Snadno s ním zapracujete i menší množství make-upu. Dáváte-li přednost krémové tvářence, skvěle poslouží na její bezchybné rozetření a zanechá hezky přirozený vzhled.

SD304 – jeden z nejznámějších štětců na rozjasňovače. Vějířkový tvar rovnoměrně rozprostře odlesky podél lícních kostí. Nejen, že perfektně funguje, při použití je navíc na pleti moc příjemný. Naberete s ním i zapečený povrch rozjasňujícího pudru.

4_8

Kromě toho, že jsou všechny štětce ze sady velmi funkční, mají originální a stylový design. Černá rukojeť je odlehčena a zdobena zlatým logem. S kosmetikou a doplňky značky Sosu makeup nešlápnete vedle a zaručeně vytvoříte profesionální líčení.

5_3