Letní make-up

Výrazný makeup, který vydrží v perfektním stavu po celý den i v létě? Žádný problém. Důležité je zvolit ty správné produkty. Letní období je navíc ideální pro krémové tvářenky. Nejen, že vypadají na obličeji lehce a svěže, jsou také mnohem odolnější, pokud se chystáte třeba k vodě. Makeup vyměňte za dostatečně krycí korektor, odstín pleti sjednoťte pomocí BB krému a můžete vyrazit!

Většina make-upů má příjemnou konzistenci, která příliš nezatěžuje. I přes to však raději sáhněte po lehčí variantě. Misha perfect cover BB krém má velmi dobrou krycí schopnost. Poradí si barevnými nerovnostmi, pigmentovými skvrnami i menšími pupínky. Obsahuje spoustu výživných složek, díky kterým o pleť i pečuje. Extrakt z rozmarýnu, makadamový olej nebo kyselina hyaluronová udrží pokožku vláčnou a přirozeně vypnutou. Krycí krém si oblíbíte nejen pro jeho příjemnou texturu, ale i snadnou aplikaci. S menšími nedokonalostmi si poradí. Jestliže vás trápí pupínky nebo pigmentované skvrny, použijte nejprve vysoce krycí korektor a poté sjednoťte odstín pleti lehkým BB krémem.

2_13

Dodejte tvářím barvu pomocí konturovací paletky L.A.GIRL. Obsahuje kromě tvářenek i bronzer a rozjasňovač. Na obličeji vytvoří hezky svěží a opálený vzhled. V paletce najdete také dostatečně velké zrcátko, které oceníte například na dovolené.

1_12

Máte naspěch a nemáte čas vyhrát si s líčením očí? Sáhněte po krémových stínech Colourpop. Nejjednodušší aplikace je pomocí prstů, takže se zdržíte jen pár vteřin. Jednoduše natřete jedním tahem na víčko a máte hotovo. Perfektně drží i vypadají. Zvýraznit řasy je absolutní nezbytnost, použijte slavnou řasenku Dermacol Devilash, která nejen prodlouží, ale i zahustí a dodá objem.

Co by to bylo za líčení bez krásných rtů. Značka Jordana nabízí rtěnky různých konzistencí, mezi nejoblíbenější, pro jejich vysokou odolnost, patří krémová řada s matným finishem. Na výběr je jak z výrazných barev, tak i ze spousty nude odstín. Vyzkoušejte přirozený odstín Jordana Matte Classy. Vytvoří opticky plnější rty, nevysušuje a ztrácí se hezky rovnoměrně.

3_10