Masky Holika Holika

Celý svět ví, že korejská pečující kosmetika patří mezi ty nejlepší. Když se podíváte na korejské ženy, jejich pleť vypadá bezchybně, mladistvě a zachovale i v pozdějším věku. Tajemství není v častých návštěvách profesionálních salónů, ale právě v kosmetice, která má velmi dlouhou tradici. Ve složení korejské péče najdete vysoký obsah přírodních složek. Při výrobě využívají bohaté, lékařské poznatky a to je hlavní důvod, proč jsou účinky tak spolehlivé.

Značka Holika Holika klade důraz na vysokou kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Jejich produkty jsou nezaměnitelné a díky originálním obalům tuto značku rozpoznáte na první pohled. Obaly však nejsou to jediné, proč vás bude Holika Holika bavit. Složení jejich péče je tak funkční, že efekt poznáte již po prvním použití.

1_11

Pokud je pro vás tato značka nová a máte chuť ji vyzkoušet, začněte u proslulých pleťových masek. Cenově jsou velmi příznivé a vzhledem ke kvalitnímu a účinnému obsahu si je zaručeně oblíbíte.

Na výběr je ze spousty variant. Mezi nejznámější patří Holika Holika plátýnkové masky, které perfektně přilnou na obličej a vy se tak můžete během péče věnovat jakékoliv činnosti. Obsahují spoustu vitamínů a dalších složek, které unavenou pokožku vyživí a projasní.

Stres, znečištěný vzduch a jiné škodliviny. Tohle vše se během dne vstřebá do naší pleti. Je to důvod, proč na konci postrádá pružnost a vypadá unaveně. Maska blueberry juicy je plná výtažků z borůvek. Odstraňuje škodlivé toxiny, které pokožce pomohou navrátit zdravě a svěže vypadající vzhled. Nechybí také vitaminy a minerály. Je vhodná pro citlivou a problematickou pleť.

2_12

Jako opravdová kočka si budete připadat nejen po, ale i během použití plátýnkové čistící masky Magic Baby Pet. Obsahuje výtažek z měsíčků, který má zklidňující účinky. Vyživuje, dodá hebkost a rozjasní. Nechte působit 20 minut a zbytek emulze vmasírujte.

3_9 

Výtažky z avokáda se v pečující kosmetice využívají velice často a nechybí ani v plátýnkové masce Pure Essence. Pleť je po ní dokonale hebká. Uleví od napnutí a zanechá ochranný film, který ochrání proti vnějším, škodlivým vlivům. Při pravidelném používání snižuje záněty a zarudnutí. Je ultra tenká, díky tomu kompletně přilne k pokožce a poskytne maximální účinek.

5_2

Máte problém se suchou a nepříjemně napnutou pletí? Zkuste masku z okurek, která se zaměřuje na intenzivní hydrataci. Při pravidelném používání vyhlazuje jemné vrásky a dodává pokožce pružnost. Kromě příjemně ochlazující okurky obsahuje také aloe vera a zmírňuje záněty. Složení této masky zajistí nejen na pohled hezčí pleť, pomáhá také v léčbě jizev po akné a snižuje jejich viditelnost.

6