Metalické a rozjasňující oční stíny

Trend matného a třpytivého líčení se každý rok střídá. Nebojte se experimentovat a klidně tyto dva efekty spojit. Matné naneste jako základ a poté použijte rozjasňující. Perfektně touto kombinací zamaskujete únavu a obličeji dodáte mladistvější vzhled. Nemusíte se hned pouštět do makeupu plného třpytek. Stačí, když sáhnete po stínech obsahující jemný shimmer či metalický třpyt. V případě světlých barev získáte multifunkční produkt, který lze použít i na tváře.

Které rozjasní jen decentně, a které naopak vytvoří výrazné odlesky? Podívejte se na naše tipy, které vás rozhodně zaujmou nejen svým vzhledem a kvalitou, ale i nízkou cenou.

Catrice mono stíny

Jste-li začátečníci nebo jen zastánci přirozeného lesku, neměli by vaší pozornosti uniknout oční stíny Catrice. Jejich kolekce obsahuje zajímavé odstíny, které na očích vytvoří nenápadné odlesky. Jde o velmi světlé stíny, které se hodí pro všechny barvy očí. Nejlépe vypadají na středu víčka, použít je však můžete třeba jen na rozjasnění vnitřních koutků.

Jestliže dáváte přednost krémové konzistenci a něčemu více výraznému, vyzkoušejte Catrice oční stíny Liquid Metal. Mají lehkou konzistenci, která během chvilky zaschne a perfektně drží. Balení i samotný aplikátor vypadá jako lesk na rty. Díky střední velikosti se s ním velmi snadno pracuje. Pohodlně se s ním dostanete i do vnitřního a vnějšího koutku. 

E style metalické stíny

Tato česká značka je známá a oblíbená zejména pro vysokou kvalitu očních stínů. Jemná textura, skvělá pigmentace i výdrž zaujme každou milovnici líčení a dekorativní kosmetiky. Mezi nejpopulárnější produkty patří E style metalické oční stíny, které jsou dostupné hned v 12 různých odstínech. Najdete zde klasickou béžovou, zlatou, růžovou, ale i tmavě hnědou nebo vínovou. Pokud se chystáte vytvořit třpytivý makeup, měli byste mít alespoň pár odstínů po ruce.

2_3

Nejvíce univerzální je 02 Sandy. Béžová barva s lehce zlatými, studenými odlesky. Tento stín si zamilujete. Skvěle se kombinuje s matným efektem a hezky vypadá i samostatně. Oceníte, že jej můžete nanést i na tvář místo rozjasňovače. Stačí vyměnit štětec na oči za štětec na rozjasňovač a dodáte obličeji přirozený jas.

Také Jejich řada wet dry stojí za povšimnutí. Používají se na mokro i na sucho. Opět i zde je široký výběr z odstínů, které na očích vytvoří krásně rozjasňující efekt.

3_3