Metalické tetování

Letní dovolená, hudební festivaly nebo párty s přáteli doslova vyzývá k tomu, vyzkoušet něco nového. Experimentovat můžete v líčení a dekorativní kosmetice. Vyzkoušejte třpytivé oční stíny, výrazné rtěnky nebo umělé řasy. Chcete se ještě více odvázat? Pak si nenechte ujít trend, který je velmi populární ve světě i mezi celebritami.

1_13

Metalické tetování s originálním designem je moderní doplněk k jakémukoliv outfitu i líčení. Můžete jej použít nejen na ozdobení celého těla, ale i na obličej. Zaujala vás jen část z velkého motivu? Vezměte do rukou nůžky, vystřihněte, co se vám líbí a použijte svůj vlastní originální design.

Ozdobné tetování je vhodné na běžné události i speciální akce. Oslníte s ním jak na dovolené u moře, tak i na koupališti. Buďte tou správnou párty girl a vyzkoušejte s kamarádkami něco nového.

Jak to funguje?

Vyberte si obrázek, který se vám líbí. Nejprve vyzkoušejte, zda vám jeho velikost opravdu vyhovuje a v případě potřeby zastřihněte do požadovaného tvaru. Poté odlepte průhlednou, krycí folii a přitisknete na kůži. Dejte pod tekoucí vodu a ponechte, dokud bílý papír není průhledný. Použít můžete také dostatečně mokrou houbičku, kterou přitiskněte a přidržte. Nesnažte se během aplikace s tetováním hýbat. Motiv by se mohl narušit a ovlivnili byste tím jeho odolnost.

Výdrž?

Zapomeňte na tetovačky ze žvýkaček, které nevydržely ani pár hodin. Pokud dodržíte správný postup, spolehněte se, že vám vydrží několik dnů. Vyhnete-li se divokým, vodním hrátkám, můžete si užít zdobení třeba po celý týden. Jakmile se začne ztrácet, použijte L´Oréal dvoufázovou odličovací vodu s obsahem oleje a pomocí vatového tampónu tetování odstraňte. 

2_14

DOPORUČENÍ: při výběru místa, kam ornament obtiskněte, se vyhněte záhybům a také kloubům. Tyto části jsou více namáhané a mohou zkrátit celkovou výdrž.  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz