Paletka rozjasňovačů SOSU

Víte, které produkty patří v líčení mezi nejvíce trendy? Jsou to rozjasňovače ve všech možných odstínech od béžové, přes bronzovou až po fialovou. Obličeji dodají jiskru a svěží vzhled. Rozjasnit můžete nejen tváře, ale také vnitřní koutky očí nebo oblast pod obočím. Pokud chcete v létě opravdu zazářit, přimíchejte malé množství do makeupu nebo pudrem lehce zvýrazněte klíční kosti v dekoltu.

3_15

Přemýšlíte nad tím, který odstín vám bude nejvíce slušet? Pořiďte si SOSU paletku rozjasňovačů, která jich obsahuje hned několik. Na výběr máte z klasických, přírodních barev, nechybí ale okouzlující růžová, duhová nebo bronzová. Nebojte se, že by vám tváře příliš zabarvily, vytvoří velmi decentní, barevný nádech, proto je můžete kombinovat s vaší oblíbenou tvářenkou nebo matným  bronzerem. Díky pudrové konzistenci skvěle drží nejen na obličeji, ale i na očích.

2_19

Design celé paletky působí stylově a luxusně. Je zdobena logem a fotkou krásné Suzanne Jackson. Tato slavná youtuberka stojí za celou kolekcí, ve které kromě dekorativní kosmetiky najdete také sady štětců nebo umělé řasy. Velikost paletky je praktická a nezabere příliš místa. Přes to, že je obal hodně úzký, nechybí v něm dostatečně velké zrcátko, které využijete doma i na cestách. Obsahuje celkem 6 rozjasňovačů v pudrové konzistenci. Velmi jemný shimmer perfektně přilne na pleť a vytvoří bezchybný lesk.

1_19

Jak postupovat při aplikaci záleží na konzistenci. Na tekuté rozjasňovače můžete s klidem použít prsty. U pudrových je potřeba mít po ruce kvalitní kosmetické štětce. Ideální je vějířkový tvar, který obsahuje Sada štětců SOSU na tvář. Praktická velikost zajistí precizní aplikaci přesně na místo, které chcete rozjasnit. Kromě toho v sadě najdete několik dalších štětců, které můžete použít na tvářenku nebo konturování celého obličeje.

1_16

Decentního rozjasnění docílíte v jedné vrstvě. Chcete-li naopak získat opravdu velký lesk, naneste několik vrstev přes sebe. Pro co nejlepší výdrž můžete na závěr použít fixační sprej na makeup.