Přírodní deodoranty

Začínáte přemýšlet nad tím, že složení běžných deodorantů a antiperspirantů vzhledem k obsahu hliníku není zrovna ideální? Zvažujete šetrnější variantu? Chcete-li se škodlivým látkám opravdu vyhnout, je na čase začít používat čistě přírodní kosmetiku.

Bio deodoranty pro hygienu mohou být s parfemací i bez. Jsou funkční a zároveň zdravé a neškodné pro tělo. Vybírat můžete z široké nabídky, tuhé i tekuté konzistence. Nezapomeňte, že pokud přecházíte z chemické kosmetiky na přírodní, může trvat až 2 týdny, než si vaše tělo zvykne na přírodní složení a produkt začne fungovat.

Bione antiperspirant a deodorant nabízí rovnou dva v jednom. Nejen, že zabrání nepříjemného zápachu, navíc i omezí pocení. Neobsahuje parabeny ani silikony. Je v tekuté formě s kuličkovým aplikátorem. Nelepí a nezanechává na oblečení skvrny. Na výběr je ze dvou různých variant. Růžová má sladší vůni a zelená je spíše svěží.

Dáváte-li přednost tuhé konzistenci, vyzkoušejte 100% přírodní deodorant Biorythme. Tato značka je veganská, jejich produkty nejsou testovány na zvířatech a ve složení nenajdete palmový olej. Vybírat můžete z mnoha různých vůní. Nabízí svěží kombinaci meduňky a citronu, smyslnou vůni pačuli, máty a rozmarýnu nebo jemnou levanduli. Parfemace je intenzivní a není již třeba použít další vůni. Proti zápachu vás ochrání spolehlivě po celý den.

 

Biorythme deodoranty patří mezi velice populární a oblíbené u nás i ve světě. Obsa

1_14

hují kakaové máslo a sodu, která neutralizuje zápach. Oceníte je i při vysoké fyzické aktivitě.

Také u známé značky Soaphoria může najít nového oblíbence. Minerální deodorant obsahuje krystalickou sůl, která má antibakteriální a stahující účinky. Je hypoalergenní a bez parfemace. Na oblečení nezanechá žádné stopy a je vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Od stejné značky můžete vyzkoušet krémovou variantu, který má antiperspirační efekt. Obsahuje ochranné oleje, které zklidní podrážděnou pokožku. Produkty neobsahují paraben ani jiné chemikálie. Vhodné i pro vegany.

2_15

Pokud vás láká vyzkoušet něco trochu jiného, zaměřte pozornost na minerální deodorant Urtekram. Jeho přírodní složky se vstřebají hluboko do vrstev kůže a omezí nadměrné pocení i při zvýšené aktivitě. Výtažky z aloe vera mají zklidňující účinky a zároveň přináší jemnou, lehkou vůni.

3_11