SOSU - Paletka očních stínů HOT FIRE

Paletky stínů s teplými odstíny jsou velkým hitem. Jeden z hlavních důvodů, proč jsou tak oblíbené je fakt, že dokáží krásně vytáhnout a zvýraznit barvu očí. Jste-li majitelky modrých nebo zelených, měly byste této barevné škále věnovat pozornost. I na hnědých však udělá velkou parádu a vykouzlí pronikavý, svůdný pohled.

1_17

SOSU Hot Fire paletka je plná hnědých, vínových a bronzových stínů, se kterými vytvoříte jak jemné, denní líčení, tak i sexy kouřovky ideální na každou párty. Tato značka navíc vyniká vysokou pigmentací, kterou ocení každá milovnice dekorativní kosmetiky. Vzhledem k této vlastnosti je totiž celý makeup rychlejší a stínování snazší. 

2_17

S paletkou snadno vytvoříte i velmi přirozené a decentní líčení, ke kterému vám poslouží zejména první dvě řady. Najdete zde matné i perleťové stíny na rozjasnění vnitřních koutků. Barvy jsou v zemitých tónech, díky tomu i hodně výrazný makeup je stále vhodný a nositelný i na den.

V případě, že chcete vyzkoušet tmavé kouřovky, použijte nejprve světle hnědou z horní řady pro precizní vystínování víčka a následně naneste tmavší barvy. SOSU kosmetická sada štětců obsahuje všechny potřebné tvary pro dokonalé líčení očí. Chlup je hebký a ohebný.

3_13

Precizní vystínování záhybu víčka je velmi důležité pro plynulé a přirozené přechody. Poté můžete nanést vínovou barvu, která přijde jak na pohyblivé víčko, tak i do záhybu. Vnější koutek ztmavte tmavě hnědou, opticky tím docílíte větších očí. Abyste oko rozjasnili, aplikujte tzv. cooper odstín na střed a směrem do vnitřní části oka.

4_6

Na projasnění vnitřních koutků je v paletce připraven světlý, perleťový stín, který můžete využít i na oblast pod obočím.