Vyber si jeden z 5 dárků k nákupu nad 500 Kč/ 25 EUR. Dárek si vybereš v košíku v prvním kroku.

Tvářenky Misslyn

TVÁŘENKY MISSLYN ukázka odstínů

Oblíbený retro design a spousta krásných barev. Značka Misslyn zaujme na první pohled už jen svými nápaditými obaly. V jejich sortimentu najdete kosmetické produkty vhodné pro každodenní líčení. Vyzkoušejte roztomilé mini paletky očních stínů nebo tvářenky v přirozených odstínech.

Snadné stínování a skvělá výdrž. Zejména pro tyto vlastnosti patří tvářenky Misslyn mezi top produkty. Balení je papírové, ale pevné a praktické nejen na cesty. Nezabere příliš mnoho místa a navíc obsahuje zrcátko, které je dostatečně velké pro nalíčení celého obličeji.

1_15

Sametově hebká, pudrová konzistence má minimální prášivost. Pohodlně se nabírá na štětec. Bez prášení okamžitě přilne na tvář a netvoří nežádoucí fleky. Stačí pár tahů pro maximálně přirozený vzhled. Na aplikaci použijte zkosený štětec, který v případě tmavších odstínů můžete využít i na konturování. Pigmentace je střední. Pokud chcete dodat obličeji jen lehkou barvu, stačí jen štětec odlehčenou rukou otřít o tvářenku, oklepat a teprve poté nanést. Potřebujete-li naopak hodně zvýraznit, stačí jen navrstvit.

Be my blush crush

Kombinace staro-růžové a hnědé je sázka na jistotu. Tvářím dodá velmi přirozenou barvu a můžete ji zároveň využít i na jemné konturování. Lehký nádech hnědé vytvoří hezky opálený vzhled. Je poměrně univerzální a vhodná k jakémukoliv líčení. Obsahuje shimmer, který stejně jako samotná tvářenka vydrží na obličeji po celý den.

be_my_blush_crushb

Be my flamingo forever

Zářivě růžová barva s kapkou korálové. I přes to, že v balení vypadá velmi výrazně a divoce, na tvářích vykouzlí jen jemný odstín, který se skvěle hodí jak k jemnému, tak i k výraznému líčení. Pokud naneste barvy více, než jste chtěli, stačí jen pečlivě vystínovat do ztracena. Je matná, bez obsahu třpytek.

be_my_flamingo_foreverb

Lets dance mango

Tmavší oranžová barva je naprosto matná a bez lesku. Perfektně se hodí k opálené pleti. Díky matnému efektu se jednoduše kombinuje ke světlým i tmavým očním stínům.

lets_dance_mango_tangob

Love you  peach and every day

Ideální tvářenka pro světlou pleť. U tohoto odstínu se nemusíte vůbec obávat toho, že byste s ním na tváři vytvořili velkou divočinu. I když ji navrstvíte a nanesete ve větším množství, stále bude vypadat jemně a nenápadně. Obsahuje velice jemný, nenápadný shimmer.

love_yout_peach_and_eveery_dayb