Umělé řasy SOSU by Suzanne Jackson

Rádi v líčení experimentujete? Líbí se vám výrazný makeup očí a panenkovsky dlouhé řasy? Vyzkoušejte glamour řasy značky Sosu by Suzanne Jackson. Jsou navrženy tak, aby perfektně sedly na víčko. I přes velmi nápadný vzhled jsou lehké a pohodlné. Na očích je vůbec necítíte a vykouzlíte s nimi neodolatelný pohled. S pomocí kvalitního lepidla se můžete spolehnout, že po celý den i večer budou držet na svém místě.

1_18

Sosu umělé řasy mají originální obal, ve kterém jsou prakticky uloženy a chráněny proti poškození. Pokud chcete mít svoje oblíbence hezky pohromadě, oblíbíte si luxusní pouzdro na umělé řasy, které díky přidanému zrcátku oceníte hlavně na cestách.

Vybírat můžete z mnoha typů a tvarů. Patříte-li mezi začátečníky nebo zkrátka jen dáváte přednost jemnému zvýraznění a prodloužení, budou pro vás ideální Sosu prémiové umělé řasy Sara. Velmi přirozeně a decentně vypadá varianta, která je určena pouze na polovinu oka. Typ Erica zahustí vnější část a vytvoří sexy, kočičí tvar očí.

2_18

 

Pokud naopak zbožňujete nepřehlédnutelný glamour styl, rozhodně musíte vyzkoušet řasy Alex. Mají ideální tvar pro optické zvětšení očí, které navíc protáhnou hezky do strany a vytvoří výrazný pohled. Jelikož jde o ručně vyráběný produkt, velmi věrohodně kopírují přirozený růst řas.

3_14

Chcete-li něco opravdu speciálního, podívejte se na 3D luxusní řadu. Typ Vogue je nepřehlédnutelný a poslouží jako skvělý doplněk k jakémukoliv výraznému líčení. Díky širšímu nalepovacímu pásku je snadno vytvarujete a přizpůsobíte svému tvaru víčka. Nezapomeňte nanést dostatečné množství lepidla do krajů, abyste se vyvarovali odlepování během dne.