ECOTOOLS - Suchý kartáč pro peeling těla

Značka: Ecotools
Položka byla vyprodána…
Dostupnost PRODEJ UKONČEN
Možnosti doručení
199 Kč
ECOTOOLS - Suchý kartáč pro peeling těla
Značka: Ecotools

Kartáč pro suché kartáčování těla.

Benefity suchého kartáčování jsou opravdu mnohanásobné. Podporuje prokrvení a odstraňuje mrtvé buňky z pokožky těla. Stimuluje lymfatické uzliny a vzhled celulititdy. Celkově napomáhá tělu zbavit se odpadních látek. Kartáčování působí jako přirozený peeling. Otevírá a odstraňuje ucpané póry a pomáhá tak pokožce absorbovat více živin. 

Suché kartáčování probouzí tělo, proto je nejvhodnější kartáčovat se před ranní sprchou, nejlépe po nějakém pohybu.

Kartáčujte nejdříve chodidla, pak ruce, ramena a záda – vždy směrem k srdci. Břicho si jemně kartáčujte krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček – přispívá to ke stimulaci tlustého střeva. Celkové by kartáčování těla mělo trvat cca 5 minut.

PŘEČTETE SI VÍCE O SUCHÉM KARTÁČOVÁNÍ A JAK JEJ SPRÁVNĚ PROVÁDĚT NA NAŠEM BLOGU

TADY SI MŮŽETE PŘEČÍST RECENZI TOHOTO PRODUKTU NA BLOGU ILOVEMAKEUP.CZ

Za značkou Ecotools stojí sestry Jen a Stacey, jejichž cílem bylo vytvořit řadu kosmetických štětců, které budou šetrné k životnímu prostředí, šik, kvalitní a přitom cenově dostupné. Značka si zakládá na několika hlavních pilířích: je šetrná k přírodě a zvířatům (má certifikát PETA), využívá recyklované a obnovitelné materiály (zejména bambus, který je nejrychleji rostoucí rostlinou na zemi) a využívá tzv. tree-free paper (papír, na jehož výrobu se nepoužívají stromy, ale 20% bavlny a 80% bambusového vlákna).

Doplňkové parametry

Kategorie: ŠTĚTCE A POMŮCKY
BIO / Přírodní složení: ano
Certifikát PETA: ano
Netestováno na zvířatech: ano
Vegan: Ano
Zero Waste / šetrný obal: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                ecotools_logo                               

Značka ECOTOOLS byla založena v roce 2008 a za krátkou dobu své existence se vyšvihla na přední místo mezi výrobci eco-friendly kosmetických pomůcek. Výrobky ECOTOOLS jsou šetrné k životnímu prostředí a při jejich výrobě nedochází k týrání zvířat. Štetce Ecotools jsou přitom velice jemné a kvalitní.