Catrice - make-up HD Liquid Coverage Foundation 020 ROSE BEIGE 30 ml

Značka: Catrice
Položka byla vyprodána…
Dostupnost PRODEJ PRODUKTU UKONČEN
Možnosti doručení
189 Kč
Catrice - make-up HD Liquid Coverage Foundation 020 ROSE BEIGE 30 ml
Značka: Catrice
  • Vysoké a přirozené krytí
  • Ultra lehká a tekutá textura
  • Pro dokonalou pleť až po 24 hodin
  • Vegan

Make-up HD Liquid Coverage nabízí vysoké a přesto přirozené krytí bez pocitu zatížení pleti- jako druhá kůže. Ultra tekutá textura je extrémně efektivní a dlouhotrvající. Zakryje nedokonalosti pleti až na 24 hodin a zmatní pokožku. Pro krásnou pleť připravenou pro světla kamer. 

O značce Catrice

CATRICE nikdy nevynechá žádný beauty trend. Kvalitní produkty, luxusní textury, inovační formule a elegantní balení. Navíc jsou produkty cenově dostupné, takže si nakupování může užít opravdu každý. Dvakrát do roka se 25% sortimentu CATRICE obmění, takže je stále co objevovat. 

Výrobky Catrice nejsou při výrobě testovány na zvířatech. To platí jak o hotových produktech tak i o ingrediencích, které k výrobě využívají. Dodavatelé musí vždy písemně podložit, že i jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Catrice - make-up HD Liquid Coverage Foundation 020 ROSE BEIGE 30 ml
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Makeupy a BB krémy
Netestováno na zvířatech: ano
Vegan: Ano
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
3.11.2018 12:16
Za mě zatím nej makeup co jsem vyzkoušela. Ve srovnání s L´orealkama, Maybellinkama, Dermacolem, Max Factorem... toto je prostě zatím TOP mezi drogerkovými makeupy. Pouzívám odtín 020.
Odpovědět

Catrice_logo_copy

Motem Catrice Cosmetics je život ve všech svých barvách. Nikdy se jich nenasytíš. A my také ne. Radost z dokonalého zevnějšku je vášní expertů CATRICE. Žádný trend, detail ani kosmetická nutnost jim nemůže uniknout. Značka Catrice říká NE testování na zvířatech.