Missha - Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream SPF30 45g

17 hodnocení
719 Kč
VYŘAZENO Z PRODEJE
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co obsahuje regenerační BB krém "Super Aqua Cell Renew Snail BB Cream" SPF 30/PA++ ?


Extrakt šnečího séra - Chilský lékař Fernando Bascunan pravděpodobně jako první využil šnečího extraktu při výrobě pleťové vody a regeneračního krému v roce 1980. K tomuto kroku ho inspirovali dělníci na chovných hlemýždích farmách v Jižní Americe, u nichž si všiml, že se jim až neobvykle rychle hojí případná drobná poranění a navíc mají mnohem jemnější pokožku rukou než ostatní lidé manuálně pracující v jiných oblastech. Následně zjistil, že šnečí sliz obsahuje přírodní regenerátory buněk mající prokazatelné hojivé účinky na lidskou kůži. Klinické analýzy prokázaly, že sekret šneka Helix Aspersa obsahuje mimořádné kombinace přírodních látek jako je alantoin, kyselinu glykolovou a vitamíny A, E a C. Dále elastin důležitý pro zachování pevné a pružné pokožky. Velmi dobrých výsledků se s ním dosahuje při léčbě akné, jizev po akné, jizev po chirurgickém zákroku, popálenin, vrásek a těhotenských strií. Redukuje také nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách.
Extrakt se odebírá ze šneků druhu Helix Aspersa (stejný druh se používá ve Francii ke konzumaci), kteří žijí ve volné přírodě. Před odebráním extraktu je hlemýžď očištěn a prochází speciální procedurou a po odebrání extraktu je hlemýžď vrácen zpět do volné přírody.

Červený korejský ženšen - Hlavní účinnou látkou ženšenu jsou tzv. genseonosidy, rovněž označované jako saponiny a červený korejský ženšen jich obsahuje výrazně více oproti ženšenům pěstovaných v ostatních zemích (Korea 32, Japonsko 8, Čína 15, USA 14). Jsou to látky, které účinně napomáhají hojení lokálních zánětlivých procesů pokožky a efektivně napomáhají syntéze kolagenu. Mají významný účinek proti houbám a plísňovým onemocněním. Pro zajímavost : Saponin je i součástí protinádorového léku Irisap, který byl připraven českým výzkumným pracovištěm pod vedením doc.Dolejšího.

Mléčné bakterie Lactobacillus – mají antiseptické vlastnosti.
Extrakt z květu Zimolezu japonského (Lonicera Japonica) - zklidňuje případná podráždění, chrání pokožku proti bakteriálním i zánětlivým poškozením. 

Extrakt z kořene Lékořice uralské (čínské) (Glycyrrhiza uralensis) - spolu s ženšenem patří k pilířům tradiční asijské medicíny. Obě rostliny mají tonifikační účinky a jsou spojovány s dlouhověkostí. Lékořice je nazývána "guobao" neboli "posvátný národní poklad". Kořen lékořice uralské se mimo jiné používá při kožních vyrážkách.
Extrakt z kořene Klanoprašky čínské (Schizandra chinensis) – má výrazné tonizující účinky.

Extrakt z kořene Moruše bílé (Morus alba) – má antibiotické vlastnosti.

Extrakt z kořene rostliny Kudzu (Pueraria lobata) – mimo jiné se vyznačuje pozitivními účinky při protialergické léčbě.

Extrakt z květu Jerlínu japonského (Sophora Japonica) – má silné protizánětlivé účinky, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

Extrakt z kořene Šišáku bajkalského (Scutalaria Baicalensis) – vyznačuje se velmi silnými antioxidačními vlastnostmi, má antibakteriální, antivirotické a antialergické účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: