Dermaroller - Kosmetický váleček na pokožku 1 mm

322 hodnocení
Značka: Dermaroller
239 Kč
Skladem e-shop i prodejna (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dermaroller je speciální váleček, který obsahuje 540 mikrojehel, kterými přejíždíte po obličeji. Dermaroller zvyšuje absorpci krémů a pomáhá vyhlazovat vrásky.

Používáním válečku se v pokožce vytváří drobné vpichy, díky nimž se účinné látky z krému či séra dostanou hluboko do kůže, takže působí ve správných místech. Aplikace tímto válečkem se nazývá mezoterapie.

Délka jehliček: 1 mm

Materiál jehliček: ocel

Proč Dermaroller:

- několikanásobně zvyšuje absorpci krémů a sér

- napomáhá přirozené tvorbě kolagenu a tím i vyhlazování vrásek

- napomáhá vyhlazování jizev (především po akné) a strií

- velice rychlé zotavení pleti

- vhodný pro všechny typy pokožky

 

Užívání:

Válečkem, který má malinké ostré mikrojehličky z lékařské oceli, přejiždíme po pleti, čímž vytvoříme malé vpichy a tím se účinné látky z krémů dostanou hlouběji do pokožky. Do Vaší pokožky se tak dostane několikanásobně více účinných látek z kosmetických přípravků. Účinek krému zesílí až o 100%. Pleť se díky používání Dermarolleru stává silnější a zdravější, váleček taktéž stimuluje tvorbu kolegenu a elastenu ve Vaší pleti.

Derma váleček můžete používat každý den, maximálně však 1x denně. Před každým použitím byste se měli ujistit, že jakékoliv podráždění pokožky, které vzniklo předchozí aplikací, již odeznělo. Dermaroller používejte vždy na čistou a suchou pleť. Doporučuje se začít s aplikací 1 - 2x týdně a postupně můžete zvyšovat frekvenci až na 1 x denně. Oblast přejíždějte několikrát po sobě válečkem, 4 - 10x tam a zpět. Jakmile dokončíte "rolování", naneste krém či sérum a vetřete do pokožky. Po aplikaci speciálních sér nebo krémů naneste na pokožku ještě hydratační krém či jiný přípravek, a to dle vaší potřeby.

Po každém použití dermaroller vydezinfikujte a nesdílejte ho s dalšími osobami. Dermaroller není vhodné používat na aktivní akné, bradavice a znamínka.

Použítí dermarolleru trochu štípe. Po použití bývá kůže začervenalá, což zpravidla odezní během pár hodin (doporučujeme použít před spaním, ráno je pokožka již zcela v pořádku).

ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST O DERMAROLLERU VÍCE NA NAŠEM BLOGU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: