E style - Metalické oční stíny Metallic chic 08 RHAPSODY 6g

2 hodnocení
79 Kč
Dostupné do týdne
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Metalické bohatě pigmentované oční stíny E style EYESHADOW METALLIC CHIC s kovovým leskem se vyznačují výjimečnou, profesionální kvalitou. Jemná vosková textura očního stínu se nejlépe nanáší konečky prstů, hmota se důkladněji zapracuje do kůže očního víčka než při použití nevhodných štětců.

Oční stín velmi dobře přilne ke kůži a má dlouhodobou trvanlivost. Nalíčení vydrží po celý den či noc. Metalické oční stíny poskytují maximální krytí a díky svým pečujícím složkám zároveň hýčkají jemnou kůži očních víček. Připravte se na exkluzivní kvalitu a bohatý kovový lesk, kterým oslníte své okolí. Nadstandardní je i obsah krabičky, která ukrývá stín o hmotnosti 6 gramů.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
SB Avatar autora Stín 6.4.2017 09:11
Skvělý lehký stín ideální na projasnění vnitřního koutku oka.
Odpovědět

 

e-style

Česká společnost Chris Cosmetics vznikla v roce 1992 a své bohaté zkušenosti z oboru dekorativní kosmetiky promítla v roce 2014 do nové řady kosmetiky E style, kterou Vám nyní exkluzivně přinášíme. Výrobky E style nejsou testovány na zvířatech a neobsahují složky živočišného původu. Při produkci je maximálně respektováno životní prostředí.