Batiste - Suchý šampon Heavenly volume 200 ml

Značka: Batiste
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
149 Kč –26 % 109 Kč
Batiste - Suchý šampon Heavenly volume 200 ml
Značka: Batiste
Batiste - Suchý šampon Heavenly volume 200 ml
MEGA VÝPRODEJ PEČUJÍCÍ KOSMETIKY
149 Kč –26 %

Suchý šampon Batiste je ideální pro použití mezi jednotlivými mytími. Účesu poskytne rychlé oživení, odstraní nadbytečnou mastnotu a dodá na textuře a objemu.

S Batiste získáte pocit čistých a svěžích vlasů, a to okamžitě bez použití vody. Okamžitě dodá pocit čistoty a svěžesti.

NÁVOD K POUŽITÍ: Před použitím nádobku důkladně protřepejte. Suchý šampony Batiste nastříkejte ke kořínkům jednotlivých pramenů ve vzdálenosti přibližně 30 cm. Poté šampon prsty promasírujte mezi vlasy a následně můžete vyčesat hřebenem a upravit jako obvykle.

Batiste - Suchý šampon Heavenly volume 200 ml

Batiste - originál je jen jeden

Srdcem všech suchých šamponů Batiste je inovativní formule založená na bázi škrobu, k níž není potřeba používat vodu. Batiste se přizpůsobí potřebám vašich vlasů a zaměří se na nadbytečný olej a mastnotu, kterou u kořínků eliminuje.

Použití suchého šamponu Batiste navíc dodá vašim vlasům objem a váš účes tak získá proměnu, kterou si zaslouží. Bez vody! Nastříkejte, vmasírujte a upravte jako obvykle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

                                                                                     batiste-logo  

Srdcem všech suchých šamponů Batiste je inovativní formule založená na škrobu, k níž není potřeba používat vodu. Suchý šampon Batiste se přizpůsobí potřebám vašich vlasů, zaměří se na nadbytečný olej a mastnotu, kterou u kořínků eliminuje. Dodáním objemu získají mdlé vlasy bez života proměnu, kterou si zaslouží. Kromě klasické velikosti si můžete pořídit také praktické cestovní balení suchého šamponu.