Dermaroller - Kosmetický váleček na pokožku 0,5 mm

Značka: Dermaroller
Položka byla vyprodána…
Dostupnost PRODEJ UKONČEN
Možnosti doručení
239 Kč –46 % 129 Kč
Dermaroller - Kosmetický váleček na pokožku 0,5 mm
Značka: Dermaroller
Dermaroller - Kosmetický váleček na pokožku 1 mm
MEGA VÝPRODEJ PEČUJÍCÍ KOSMETIKY
239 Kč –46 %

Dermaroller je speciální váleček, který obsahuje 540 mikrojehel, kterými přejíždíte po obličeji. Dermaroller zvyšuje absorpci krémů a pomáhá vyhlazovat vrásky.

Používáním válečku se v pokožce vytváří drobné vpichy, díky nimž se účinné látky z krému či séra dostanou hluboko do kůže, takže působí ve správných místech. Aplikace tímto válečkem se nazývá mezoterapie.

Délka jehliček: 0,5 mm, vhodný pro citlivější pokožku nebo pokud s dermarollerem začínáte

Materiál jehliček: ocel

PROČ DERMAROLLER?

  • několikanásobně zvyšuje absorpci krémů a sér
  • napomáhá přirozené tvorbě kolagenu a tím i vyhlazování vrásek
  • napomáhá vyhlazování jizev (především po akné) a strií
  • velice rychlé zotavení pleti
  • vhodný pro všechny typy pokožky
Dermaroller - Kosmetický váleček na pokožku 0,5 mm
Dermaroller - Kosmetický váleček na pokožku 0,5 mm

JAK DERMAROLLER FUNGUJE?

Válečkem, který má malinké ostré mikrojehličky z lékařské oceli, přejíždíme po pleti, čímž vytvoříme malé vpichy a tím se účinné látky z krémů dostanou hlouběji do pokožky. Do Vaší pokožky se tak dostane několikanásobně více účinných látek z kosmetických přípravků. Účinek krému zesílí až o 100%. Pleť se díky používání Dermarolleru stává silnější a zdravější, váleček taktéž stimuluje tvorbu kolagenu a elastanu ve Vaší pleti.

JAK DERMAROLLER POUŽÍVAT?

Derma váleček můžete používat každý den, maximálně však 1x denně. Před každým použitím byste se měli ujistit, že jakékoliv podráždění pokožky, které vzniklo předchozí aplikací, již odeznělo. Dermaroller používejte vždy na čistou a suchou pleť. Doporučuje se začít s aplikací 1 - 2x týdně a postupně můžete zvyšovat frekvenci až na 1 x denně. Oblast přejíždějte několikrát po sobě válečkem, 4 - 10x tam a zpět. Jakmile dokončíte "rolování", naneste krém či sérum a vetřete do pokožky. Po aplikaci speciálních sér nebo krémů naneste na pokožku ještě hydratační krém či jiný přípravek, a to dle vaší potřeby.

Dermaroller - Kosmetický váleček na pokožku 0,5 mm

Po každém použití dermaroller vydezinfikujte a nesdílejte ho s dalšími osobami. Dermaroller není vhodné používat na aktivní akné, bradavice a znamínka. Použití dermarolleru trochu štípe. Po použití bývá kůže začervenalá, což zpravidla odezní během pár hodin (doporučujeme použít před spaním, ráno je pokožka již zcela v pořádku).

ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST O DERMAROLLERU VÍCE NA NAŠEM BLOGU

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PLEŤ, TĚLO, VLASY, ZUBY
Vegan: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: