Ecoheart - Bambusový kartáček s pouzdrem Extra Soft ČERNÝ

Značka: Ecoheart
Položka byla vyprodána…
Dostupnost VYŘAZENO Z PRODEJE
Možnosti doručení
145 Kč –52 % 69 Kč
Ecoheart - Bambusový kartáček s pouzdrem Extra Soft ČERNÝ
Značka: Ecoheart
f4852c700c596fa97d8911d1a8f35495 cierna pouzdro
MEGA VÝPRODEJ PEČUJÍCÍ KOSMETIKY
145 Kč –52 %

EcoHeart je prémiový zubní kartáček, který udrží čisté vaše zuby i přírodu. Na jeho výrobu byly použity ekologicky nezávadné materiály. Tělo je z ručně opracovaného bambusu a perfektně sedne do ruky. Vysoce kvalitní, jemné nylonové štětinky s optimální hustotou a přesným střihem zas zabezpečí to, že se kartáček dostane i tam, kam jiné jen velmi těžko. Jemnost štětinek je porovnatelná se soft třídou jiných kartáčků.

Samozřejmě neobsahuje ftaláty ani BPA (Bisfenol-A).

Ve srovnání s ostatními kartáčky je EcoHeart o něco dražší. Součástí každého kartáčku je ale, na rozdíl od jiných, i krásné skleněné pouzdro s čistým a jednoduchým designem a korkovým uzávěrem. Díky němu si kartáček můžete bez obav vzít i na cesty. 

 

SOCIÁLNÍ PŘESAH

Většina finančních prostředků z prodeje zubních kartáčků putuje na realizaci takzvané kartáčkovny (neboli "kefkárně") na Slovensku. Sympaťák Roman a jeho parta chtějí totiž nejen vyrábět kartáčky lokálně, z lokálních surovin a za pomoci místních lidí, ale chystají se také zrenovovat staré stroje. "Kefkáreň" pak plánují otevřít široké veřejnosti a měla by tak sloužit nejen jako výrobna dubových nebo ořechových kartáčků na zuby, ale také jako místo, kde ožívá historie a tradiční řemeslo.

Celý projekt má i sociální dopad - v budoucnu by zde měli pracovat především lidé s nejrůznějšími hendicapy.

Bambus je dokonalý materiál

Bambus je skvělý a šetrný materiál. Některé druhy této dřeviny vyrostou až o 1 metr denně, vytváří na stejné ploše víc kyslíku než jiné stromy, nepotřebuje pesticidy a jiné chemikálie na podporu dozrávání. A výrobky z něj jsou samozřejmě plně rozložitelné.  Řada lidí se obává, že nezbyde dost bambusu pro pandy. Na bambusové kartáčky se ale používá odrůda moso bamboo neboli Listoklasec jedlý (Phyllostachys edulis), kterou pandy nežerou.

Toho odpadu jen díky kartáčkům

Jeden člověk za život spotřebuje mnoho set zubních kartáčků a Praha samotná je schopna za rok vyprodukovat několik desítek tun nerecyklovaného plastového odpadu pouze ze zubních kartáčků. Proto doporučujeme používat rozložitelné kartáčky z obnovitelných zdrojů - namísto plastu z ropy.

PŘEČTĚTE SI RECENZI NA TENTO PRODUKT NA BLOGU I LOVE MAKE-UP

Ecoheart - Bambusový kartáček s pouzdrem Extra Soft ČERNÝ

Proč si zamilujete značku Ecoheart?

Jak jsme již zmiňovali výše, kartáčky značky Ecoheart jsou z udržitelného a kompostovatelného bambusu. Ale tím zdaleka výhody produktů této značky nekončí. Ecoheart řekla NE plastům a všechny své produkty balí do skleněných nebo papírových obalů.

10% zisku značka Ecoheart věnuje na podporu různorodých neziskových projektů (od pomoci lidem bez domova v Bratislavě až po zubní kartáčky zdarma pro rodiny uprchlíků ve Rwandě).

Na příběh Ecoheart a jejího zakladatele se můžete podívat zde:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PLEŤ, TĚLO, VLASY, ZUBY
BIO / Přírodní složení: ano
Netestováno na zvířatech: ano
Vegan: Ano
Zero Waste / šetrný obal: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 fv7rN0u7

EcoHeart je prémiový zubní kartáček, který udrží čisté vaše zuby i přírodu. Zubní kartáčky Ecoheart navrhují a dováží lidé ze Slovenska, pro které je EcoHeart způsobem, jak konat dobro. Většina finančních prostředků z prodeje zubních kartáčků putuje na realizaci takzvané kartáčkovny (neboli "kefkárně") na Slovensku.