CATRICE - Báze pro zmatnění pleti Oil-control primer

Značka: Catrice
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.3.2023
Možnosti doručení
129 Kč
CATRICE - Báze pro zmatnění pleti Oil-control primer
Značka: Catrice

Viditelně zjemněné póry, hladká a matná pleť? Ano prosím! Ale jak? Je to jednoduché: Podklad Oil-Control redukuje lesk pleti a viditelně minimalizuje velké póry – samostatně nebo jako primer pod make-up. Primer, který se používá jako báze, také prodlužuje výdrž make-upu. Textura bez oleje a silikonu má matující efekt díky komplexu Evermat™ od společnosti Sederma a současně zklidňuje pokožku pomocí extraktu z vrbové kůry. Výsledek: přirozený, matný a hladký finiš.

O značce Catrice

CATRICE nikdy nevynechá žádný beauty trend. Kvalitní produkty, luxusní textury, inovační formule a elegantní balení. Navíc jsou produkty cenově dostupné, takže si nakupování může užít opravdu každý. Dvakrát do roka se 25% sortimentu CATRICE obmění, takže je stále co objevovat. 

Výrobky Catrice nejsou při výrobě testovány na zvířatech. To platí jak o hotových produktech tak i o ingrediencích, které k výrobě využívají. Dodavatelé musí vždy písemně podložit, že i jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

CATRICE - Báze zjemnění pórů Prime and Fine Anti-Shine 30 ml
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PODKLAD
Netestováno na zvířatech: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Catrice_logo_copy

Motem Catrice Cosmetics je život ve všech svých barvách. Nikdy se jich nenasytíš. A my také ne. Radost z dokonalého zevnějšku je vášní expertů CATRICE. Žádný trend, detail ani kosmetická nutnost jim nemůže uniknout. Značka Catrice říká NE testování na zvířatech.