CATRICE - Báze zjemnění pórů Porless blur primer

Značka: Catrice
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení
129 Kč
CATRICE - Báze zjemnění pórů Porless blur primer
Značka: Catrice

Řekni sýr! Podklad Blur Primer připraví vaši pleť na selfie! Nástupce CATRICE Prime And Fine přichází s vylepšenou texturou, která obsahuje vyživující niacinamid. Lehká pěnová textura zanechává póry viditelně zjemněné a přesvědčí svým okamžitým efektem jemného zaostření. . Primer lze aplikovat samostatně pro hladkou, dokonalou pleť nebo jako bázi pod makeup pro extra dlouhotrvající líčení.

O značce Catrice

CATRICE nikdy nevynechá žádný beauty trend. Kvalitní produkty, luxusní textury, inovační formule a elegantní balení. Navíc jsou produkty cenově dostupné, takže si nakupování může užít opravdu každý. Dvakrát do roka se 25% sortimentu CATRICE obmění, takže je stále co objevovat. 

Výrobky Catrice nejsou při výrobě testovány na zvířatech. To platí jak o hotových produktech tak i o ingrediencích, které k výrobě využívají. Dodavatelé musí vždy písemně podložit, že i jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech.

CATRICE - Báze zjemnění pórů Prime and Fine Anti-Shine 30 ml
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PODKLAD
Netestováno na zvířatech: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Catrice_logo_copy

Motem Catrice Cosmetics je život ve všech svých barvách. Nikdy se jich nenasytíš. A my také ne. Radost z dokonalého zevnějšku je vášní expertů CATRICE. Žádný trend, detail ani kosmetická nutnost jim nemůže uniknout. Značka Catrice říká NE testování na zvířatech.