Ardell - Nalepovací řasy Light as air 521 (s lepidlem)

Značka: Ardell
Položka byla vyprodána…
Dostupnost PRODEJ PRODUKTU UKONČEN
Možnosti doručení
159 Kč –50 % 79 Kč
Ardell - Nalepovací řasy Light as air 521 (s lepidlem)
Značka: Ardell
Ardell - Nalepovací řasy Light as air 521 (s lepidlem)
TOTÁLNÍ VÝPRODEJ
159 Kč –50 %

Nejnovější technologií vyvinuté řasy Ardell Light As Air jsou super měkké na dotek a nabízejí maximální objem řas bez navýšení hmotnosti. Jsou o 50% lehčí než obvykle a přitom poskytují multi-dimenzioální vzhled. Jedná se o nejjemnější a nejlehčí řasy na trhu. Jsou vhodné pro celodenní nošení. Řasy Light As Air mají jemné zúžené zakončení a balení obsahuje také mini balení lepidla na řasy DUO.

 

Značka Ardell je průkopníkem v oblasti nalepovacích řas. Se čtyřiceti lety zkušeností vytváří nové trendy a nabízí bezkonkurenční výběr různých druhů a špičkovou kvalitu.

100 % lidské vlasy

 

Použití:

  • Ujistěte se, že máte očištěné řasy od zbytků lepidla z minulého použití.
  • Pokud používáte řasy poprvé, nejprve je zkuste přiložit k víčku a pokud jsou příliš dlouhé, odstřihněte je na vnější části tak, aby na oko dobře pasovaly.
  • Naneste tenkou vrstvu lepidla na celé řasy
  • Vyčkejte 30s než lepidlo trochu zaschne
  • Přiložte řasy na oční víčko co nejblíže vašim řasám a jemně přitlačte. Použít můžete pinzetu nebo praktický aplikátor na umělé řasy.

O značce Ardell:

Věděli jste, že první umělé řasy byly vyrobeny už v roce 1916 pro účely natáčení filmu? Historie značky Ardell začala nicméně v roce 1971, kdy ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi (složením jejich jmen vznikl název značky). Začali s řadou individuálních řas Duralash, které se mimochodem prodávají dodnes. Za dobu své existence se značka Ardell dostala do 150 zemí světa a představila stovky typů řas. Nejprodávanější jsou dlouhodobě ikonické řasy Demi Wispies, které si oblíbily ženy po celém světě, stejně jako maskéři celebrit.

 

 

Ardell - Nalepovací řasy Lift Effect 745
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Umělé řasy
Certifikát HCS / Leaping Bunny: Ano
Netestováno na zvířatech: ano
Vegan: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ardell

Ardell je jednou z celosvětově nejprodávánější značek umělých řas. Se čtyřiceti lety zkušeností vytváří nové trendy a nabízí bezkonkurenční výběr různých druhů. Umělé řasy Ardell vynikají špičkovou kvalitou, stejně jako doplňky a velmi populární lepidlo na umělé řasy Ardell.