W7 - Aplikátor na umělé řasy

Značka: W7
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
99 Kč –61 % 39 Kč
W7 - Aplikátor na umělé řasy
Značka: W7
vyr 4388DSCN2647
TOTÁLNÍ VÝPRODEJ
99 Kč –61 %

Speciální pinzeta pro aplikaci umělých řas. Konec je opatřen páskem z měkkého materiálu, kterým jemně uchopíte řasy a snadno je aplikujete přímo nad linii řas jako profíci.

Nevyplňujte toto pole:
umí to někdo? 3.2.2018 10:37
Už jste to prosím některá zkoušela s tímto aplikátorem? A pokud ano,jak na to a jde to opravdu lépe?
Odpovědět
7.2.2018 17:37
Ahoj, mě teda vyhovuje více než klasická pinzeta. Obzvlášť u řas, které nedrží sami pěkně do obloučku, ale jakoby se narovnávají, tak ty se mi hrozně blbě lepili na oko. Ale jak je tenhle aplikátor do obloučku, tak ty řasy chňapne takhle zahnutý a na oko se lepí mnohem líp. Na druhém konci aplikátoru je pak taková jako špachlička, takže když řasy nalepíš, aplikátor otočíš a tou špachtičkou si ještě můžeš řasy přitlačit na oko, kde je potřeba a kde se ti třeba odchlipují. U mě většinou ve vnitřním koutku oka. Aplikátor je zevnitř takový vyměkčený, takže ty řasy neničí a neohýbá. Suma sumárum, pokud lepíš řasy pravidelně, je to za pár kaček šikovný pomocník. Snad jsem ti pomohla.

w7-logo

Londýnská značka W7 cosmetics byla založena v roce 2002 s cílem přinášet ženám kvalitní a cenově dostupnou kosmetiku, nezřídka inspirovanou tzv. "high-end" značkami, ovšem za zlomek jejich ceny. Kosmetika W7 vás bude bavit!