BOMB - Vonná svíčka VINTAGE VELVET

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem e-shop i prodejna (1 ks)
Můžeme doručit do:
11.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doba hoření až 35 hodin!

Ruční výroba.

Umístěte na tepelně odolný povrch. Max. délka knotu 5mm, pokud je delší zastřihněte. Ujistěte se, že svíčka je oddělena od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátory). Udržujte vosk čistý. Nepohybujte svíčkou pokud hoří nebo při roztaveném vosku
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat

Bomb cosmetics je značka, která si dala za úkol vás rozmazlovat. Koupelové balistiky i svíčky Bomb jsou vyráběné ručně v Anglii z těch nejkvalitnějších surovin. Značka netestuje své produkty na zvířatech ani neprodává své produkty v zemích, kde je testování vyžadováno.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KB Avatar autora vůně svíčky 16.10.2018 10:35
prosím, jak tato svíčka voní? Děkuji za odpověď!
Odpovědět
D Avatar autora Vůně 17.10.2018 10:47
Dobrý den Kamilo, vůně je sladší květinová. Je cítit po květech lilie, violkách a ylang ylang, takže nejde úplně o letní svěží vůni, ale spíše těžší vůni vhodnou na podzim a zimu.

sajovi-bomb-cosmetics-logo

Bomb Cosmetics ti přináší úžasné koupelové kuličky a balistiky, jejichž vůně tě zcela uchvátí! Užij si krásnou relaxační koupel s ručně vyráběnými  produkty z přírodních ingrediencí. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.